Lõpuks ometi sain natuke aega arvuti taga maha istumiseks, et teile New Yorgi reisist rääkida. Hoiatan ette, et seekordne postitus on pigem lühiülevaade vaid ühest hommikupoolikust...aga jätkame.
Ühel esimestest päevadest käisime kohe ära Vabadusesamba juures ja see oli ausalt öeldes üks meie lemmikuid kohti. Olen palju kuulnud pettunud inimeste lugusid, et nii mõtetu ja väike, ülerahvastatud jms. Minu jaoks oli sammas täpselt sellise suurusega nagu ma eeldanud olin. Meil oli küll seal "vau" efekt. 
Tegime saarel ka väikese pikniku. Sõime bagel'it, mille olime ostnud Wallstreet'ilt mingist söögikohast. Täpset nime ma enam ei mäletagi, aga see sai oli MEGA hea.
Üleval krooni sees meie ei käinud, kuna ei näinud sellel eraldi väga suurt mõtet. Meile piisas täiesti ka seal all ringi vaatamisest. Kellel aga suur soov on, siis muidugi käige ka üleval ära! 
Kes planeerib Vabadusesamba külastamist, siis soovitan kindlasti kohe hommikul minna. Kui meie hommikupoolikul samba juures viibisime, siis ei olnud seal liiga palju rahvast. Saarelt lahkuma hakates tuli aga juba suurem mass peale. 
Aga jah, meie üks lemmikuid kohti oli tõepoolest just Vabadusesammas. Meie arvates igati külastamist väärt. Siin ka mõned pildid...


Post a Comment

Instagram