On aeg rääkida meie teisest lemmikkohast New Yorgis. 
Loomulikult on see Brooklyn ja täpsemalt siis Brooklyn'i silla juures olev linna osa. Soovitan jällegi külastamiseks valida võimalikult varajane hommikune aeg. 
Meie jõudsime sillale umbes 9 paiku hommikul ja seal oli juba sellel ajal väga palju sportijaid. Turiste oli sel hetkel küll veel vähe, aga 10-ks oli sild juba paksult ka turiste täis. 
Brooklyn'is olles soovitan kindlasti käia ka Dumbos, picture perfect koht, ideaalne minusugusele pildihullule. Kohati täielik klišee, kuid minu jaoks must have. 
Kui tahad lihtsalt kohvi ja kooki, siis vaieldamatult parim koht selleks on One Girl Cookie. Kui aga hindad korralikku hommikusööki, siis AlMar- imeliselt maitsev toit. 
Lõunasöögiks avastasime sellise salatikoha nagu Sweetgreens. Siiani igatsen nende peach-goat cheese salatit, jummy... 
Soovitame Brooklyni silla juurde kindlasti ka pimedas minna, sealne vaade on vapustav. Meie tegime jõe ääres ka väikese pikniku ja nautisime seda imelist vaadet pikemalt.  Suureks üllatuseks ei olnud seal õhtul absoluutselt rahvast. Kindlasti tasub seal kandis ka ise niisama palju ringi vaadata ja julgelt erinevatesse kohtadesse sisse astuda, proovida kõike uut ja huvitavat. 
Minul näiteks olid paljud söögikohad eelnevalt välja vaadatud, kuid mitmetes kohtades ma kahjuks pettusin. Sellest lähemalt aga juba mõnes teises postituses :)
Post a Comment

Instagram