Lõpuks ometi saan aega natuke pikemalt teile kirjutada. Suvine aeg on lihtsalt nii kiire. Ma kas töötan- pildistan ja töötlen fotosid või siis tegelen Oliviaga. Tahan aga natuke juttu teha minu viimasest käigust Tallinnasse. Nimelt käisin ka sellel aastal koos oma hea sõbranna Kristiinaga Eesti Blogiauhindade jagamisel (EBA). Muidugi ei läinud ma sinna lootuses mõnes kategoorias endale auhind napsata. Endale täielikult aru andes mõistan, et konkurss on tihe. Eestis on üli palju häid blogijaid ning minu blogi ei ole praeguseks veel nii tippu küündinud. Siiski annan endast parima ning loodan, et äkki järgmisel aastal õnnestub ka minul juba tunnustust saada
Aga ürituse juurde tagasi minnes...Läksime EBA-le puhtalt seltskonna ja ürituse enda pärast. Olen mitmest kohast lugenud üsna halbu sõnu selle ettevõtmise kohta just korralduslikust küljest, aga minul ei ole küll midagi halba öelda. Noh jah, Venus klubi ei oleks ehk minu kohaeelistuste tipus, aga olgem ausad, viimasel minutil ikka ei leia uut ja paremat kohta. Tagantjärele mõeldes olen üritusega tegelikult väga rahul. Õhtut sisustas hea muusika, palju maitsvat sööki ja jooki, mõnus seltskond. Lisaks saime ka mitmete igati toredate inimestega tuttavaks. Minu poolt lähevad kiidusõnad korraldajatele, kes olid nii palju vaeva näinud ja kogu oma hinge sellesse üritusse pannud. Kniks ja kummardus!
Auhindade osas võitsid mitmes kategoorias minu isiklikud lemmikud, kelle poolt ka ise olin hääletanud. Kindlasti laekume ka järgmisel aastal EBA-le kohale ja kohtume siis jälle :)


4 comments

 1. Mulle nii meeldib see kleidi ja teksajaki combo. Mul sarnane kleit (küll lühikeste käistega) ja tagi asemel küll teksavest, aga proovin laias-laastus enda omad ka kokku sobitada ja vaatan, kas toimib sama hästi kui sinu oma.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh sulle, see jakk läks peale tegelikult üsna juhuslikult. Aga nagu näha, sobis väga hästi, proovi kindlasti :)

   Delete
 2. Jaaaa, taaskord näed imeline välja! Tahan seda kleiti!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suut aitäh sulle, see peaks praegu Mangos allahindluses olema :)

   Delete

Instagram