Sain sellisest e-poest nagu Dresslily valida endal ühe toote. Sain selle tegelikult juba väga kaua aega tagasi kätte aga kuna siin vahepeal oli nii külm, et ma tõesti ei tahtnud tagiga väljas tuisu ja tuule käes seista siis lükkus piltide tegemine edasi. Nüüd lõpuks said need pildid tehtud ja näitan seda imelist jakki ka teile.
Valimine oli üsna lihtne kuna ma jumaldan natukenegi erilisi asju ja need jäävad mulle alati silma. Seega ei olnud vähimat kõhklust kui selle jaki lingi saatsin. Jaki kvaliteet on super, tikandid on väga ilusad ja ühtegi niiti isegi ei ripendanud. Suurused on küll ainult pisemad, kuna valisin ise L suuruse aga kannan pigem S/M riideid. Aga üldiselt väga viis pluss ja soovitan tellida kui kellegi ära võlus, nii nagu mind :)
Jaki leiate SIIT:)


A little while ago I received a product from an online shop called Dresslily. Due to the cold weather however I wasn't really able to wear it and getting the outfit pictures done kept getting postponed...until now! I am finally able to share this amazing jacket with you. Picking out the one I liked was fairly easy since I like things that are different and they always catch my eye. That being said there was no doubt of me picking this one. The quality of the jacket is amazing, the embroidery is gorgeous. The sizes run a bit small though because I am normally a small/medium but got this jacket in a large. However, overall I would highly recommend you to get it if it caught your eye like it did mine :)
You can find this jacket HERE :)


1 comment

  1. Dresslily Coupon Code save 12% on all types Clothing, Accessories, Jewelry and much more.
    dresslily coupon

    ReplyDelete

Instagram