Tahan teiega jagada natuke muljeid selle aastasest Eesti Blogiauhindade jagamisest. Olen ülimalt rahul, et ennast sellel aastal sinna kohale suutsin vedada! (PS! Eelmisel aastal olin ma enda arvates liiga rase ja "paks" ning midagi ei mahtunud selga- selline oli minu vastus kui mind sinna kaasa kutsuti!) Aga see selleks, üritus oli väga mõnus. Üldiselt jäin õhtuga rahule, aga hingatavast õhust ja ruumist jäi justkui natuke puudu. Mari-Leen sai siiski väga hästi seekord hakkama ja loodetavasti ta jätkab samas vaimus!
Tahaksin teiega jagada ka minu ja Kristiina outfiti pilte ning super kogemust fotograaf Jake Farraga. Kuigi ilm oli üli kehv, vihma sadas terve pildistamise aja, kõik oli niiske ja külm, siis Jake suutis meie tuju üleval hoida ja tulemus on suurepärane! Kõik Jake Farra juurde pildistama ;)
Suured tänud muidugi ka Evelinile, kes meid juba hommikul vara ilusaks tegi. Tsekkige tema facebooki lehte ja minge meiki- Lauluga Kauniks.Hat- H&M / Leather jacket- Zara / T-shirt- Mango / Watch- Daniel Wellington / Skirt- Seelikud24 / Sneakers- Converse

Post a Comment

Instagram