Wilson&Frenchy saatis Oliviale ühe armsa pakikese, mille sisu sain ise sobivatest esemetest kokku panna. Valisin Tutti Frutti sarjast mütsi, growsuit´i ja muslin wrap´i! Suurused võtsin küll kõige pisemad, aga praegu on need ikkagi veel natuke suured. Uskumatu kui pisike ta ikka on!
Olen valitud asjadega väga rahul, kõik asjad näevad üli ilusad välja ja mis põhiline, materjal on väga pehme ja beebi nahale mõnus! 
Kui keegi ei tea, milleks muslin wrap´i kasutatakse siis see on asendamatu abivahend sel perioodil, kui beebi ei kontrolli veel oma käsi ja jalgu. Sinna sisse on hea neid nö kookonisse mässida, et nad ei saaks ennast kätega ärkvele sipelda. Paljud kasutavad selleks ka tavalist tekki, aga näiteks meie puhul tekist kasu ei olnud, beebi sahmis ennast ikka sealt välja. Meie jaoks on see üks asendamatult hea asi!  
Hiljem saab seda nt suvel kasutada ka õhukese tekina.
Kõik nende tooted näevad väga ilusad välja ja nende kolme eseme põhjal julgen ma kindlasti soovitada neid asju ka teistele. 
Minge ja uudistage Wilson&Frenchy kodulehel või Instagramis :)Wilson&Frenchy sent Olivia a cute little parcel which I was able to put together myself. I picked up a hat from the Tutti Frutti collection, a growsuit and a muslin wrap. Although I got everything in the smallest size they are still a bit too big for her. She is so incredibly tiny! I am very pleased with the items I picked out. Everything looks super nice and what's most important, the materials are really soft and good for the baby's skin. If there is someone who doesn't know what a muslin wrap is used for then it's an irreplaceable tool during the period when the baby is yet to control her arms and legs. You can wrap them in a sort of cocoon so they wouldn't wake themselves tossing and turning. A lot of people also use a regular duvet for it but in our case it was of no use - the baby still managed to get out. For us the muslin wrap is irreplaceable. Later during the summer it can also be used as a lighter duvet. All of their products look really nice and judging by these three items I would definitely recommend them to others. Go and explore on Wilson&Frenchie's homepage or Instagram!
Post a Comment

Instagram