GIVEAWAY




Loosimises osalemiseks-

  • Ole blogi jälgija (blogger või bloglovin)
  • Jäta postituse alla kommentaariks enda nimi, e-mail ja kumba liblikat soovid
  • Loosimine kestab 06.12-13.12.2015

24 comments

  1. laulevelin@gmail.com Sooviks täiega seda sinist.

    ReplyDelete
  2. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee
    Sooviksin seda rohelist liblikat. :)

    ReplyDelete
  3. Kätlin Karu.
    ktlinkaru@hotmail.com
    Sooviksin rohelist liblikat. :)

    ReplyDelete
  4. Maarja Kass
    kassmaarja9@hot.ee
    Roheline oleks väga vinge esimene KUMA liblikas minu ehete seas.

    ReplyDelete
  5. Sooviksin sinist liblikat :)
    Karin
    Karini88@yahoo.com

    ReplyDelete
  6. Sooviksin sinist liblikat :)
    Karin
    Karini88@yahoo.com

    ReplyDelete
  7. Merli
    merlimaevalja@gmail.com
    Sooviksin sinist! :)

    ReplyDelete
  8. Anastassia Haltunen
    naskus@hotmail.com

    Sinine on nii tore :)

    ReplyDelete
  9. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    Mõnus roheline on lemmik!

    ReplyDelete
  10. Jaanika
    jaanikal@hotmail.com

    Roheline :)

    ReplyDelete
  11. Kätlin
    katlinpaavel@gmail.com
    Sinine on nii ilus :)

    ReplyDelete
  12. Sinist :)
    liis.pikk@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Seeeee SININE <3
    sandrasonets@gmailcom.com

    ReplyDelete
  14. Mailiis O
    mailiisollino@gmail.com
    Sinine! :)

    ReplyDelete
  15. Piia
    piiapaulat(at)gmail.com
    Sinine liblik :3

    ReplyDelete
  16. Sinine :)
    Helen
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Kristiina Kahr
    kahr.kristiina@gmail.com

    Sooviks sinist liblikat. :)

    ReplyDelete
  18. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com


    Sooviksin rohelist liblikat.

    ReplyDelete
  19. Pirgit P
    pips009@hot.ee
    Roheline liblikas

    ReplyDelete
  20. Ann, annbuht@gmail.com ja roheline liblikas!

    ReplyDelete
  21. marianntim@hotmail.com
    Mariann Timberg
    Roheline liblikas meeldib :)

    ReplyDelete
  22. Helene
    helene96@gmail.com
    Roheline on imeilus :)

    ReplyDelete
  23. Anneli
    anneli.jarvela.001@mail.ee
    Sinine liblikas sobiks mulle hästi :)

    ReplyDelete

Instagram