Loosimisse läheb Mason Jar, hot chocolate set!
Pakis on üks Mason Jar, kakao pulber ja väikesed vahukommid!


 
Loosimises osalemiseks-

  • Ole blogi jälgija (blogger või bloglovin)
  • Jäta postituse alla kommentaariks enda nimi ja e-mail 
  • Loosimine kestab 20.12-31.12.2015
 
 


 
HÄID JÕULE!

16 comments

  1. Osalen :) Nii armas komplekt! Imelist jõuluootust! :)

    Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Liblika valimise kohustus oli vist eelmises loosis (vaatan tingimusi :D), seekord paneks oma õnne proovile selle imearmsa komplekti loosis :)
    Karin
    karini88@yahoo.com

    ReplyDelete
  3. Kaunist jõuluaega! :)
    Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  4. Imearmas komplekt
    Evelin
    Evelinv@gmail.com
    Ja nunnu liblikas kuluks ka ära 😉

    ReplyDelete
  5. Ilusat jõuluaega teie pisiperele! :)
    Ann Buht / annbuht@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com:))

    ReplyDelete
  7. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  9. oii kui äge komplekt :))
    Greete
    Greete_@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Hanna Rattasepp
    hanna.rattasepp@gmail.com

    ReplyDelete

Instagram