Beebituba tuleb meil naturaalsetes toonides, mida võib juba aimata ka selle wishlisti pildi järgi. Toonilahenduse osas jäime täpsemalt siis beeži ja valge juurde. Ühte seina tuleb beežides toonides metsateemaline tapeet ja teised seinad beeži värviga. Enamus mööblist on meil olemas- voodi ja kummutid. Aga vot see tool, seda otsisin ma tikutulega taga. Õnneks ma selle lõpuks ka leidsin, ühelt toredalt kodulehelt nimega HTH. Olin meeletult õnnelik! Ja minu õnneks ei olnud ka hind kõige hirmsam ja nii sai see ka koheselt tellitud. Lambi leidsin ma E-kaubamajast tapeeti otsides sellisest poest nagu 4Room. Kui ma ei eksi, siis hind oli umbes 50€!The nursery will be in neutral tones as you can see from the wishlist picture. In terms of colours we decided on beige and white. On one of the walls we will hang a forest themed wallpaper and the other walls will be painted beige. We also have the majority of the furniture - a bed and chests of drawers. But this chair - this is the one I was after! And finally I was able to find it from a website called HTH. I couldn't have been happier! Luckily it wasn't that expensive and I ordered it right away. I found the lamp from 
E-kaubamaja while looking for the wallpaper from a shop called 4Room. If I remember correctly it was about 50€!

Kui me beebituba planeerima hakkasime, siis üks minu kindlaid soove oli saada tuba kaunistama see vinge kuid lihtne TIPITIRI telk. Minu meelest annavad need toale lihtsalt nii palju juurde ja seal on ju nii mõnus omas mullis aega veeta või ka lihtsalt koos muinasjuturaamatusse sukelduda. Kuigi praegu mõeldes võib juhtuda,et mina hakkan seal telgis rohkem aega veetma kui laps.
Need paberist mänguasja hoiukotid on nii vinged, aga on keegi nendega kokku puutunud? Tahaks just teada,et kuidas need vastu peavad.When we started making plans for the nursery I knew for sure I wanted this TIPITIRI tent. This tent give so much life to the room and it's the perfect place to spend your time relaxing or reading a fairytale. And now that I come to think of it, I might even spend more time in there than baby! These paper toy bags are so cool but has anyone used them before? Would be interested to know in terms of how they will hold up.


7 comments

 1. Lampi ostes soovitan osta selline, mille eredust saab reguleerida.....täiesti asendamatu asi :) Ning hiljem ei pea ostma mingeid spets öölampe.

  ReplyDelete
 2. Väga hea valik :) Mul blogis ka telkidest lastetoas http://sinulaps.blogspot.com.ee/2013/11/uus-trend-lastetubades-kangast-telgid.html ja eelviimasel pildil olevatest loomadest on samuti eraldi postitus http://sinulaps.blogspot.com.ee/2015/02/loomad-lastetoas.html Tore on lugeda-vaata, et kellelgi veel nii sarnane maitse :) PS! Toredat veeremist :)

  ---
  Sinulaps.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. piilu telke siit ka - http://www.ruudis.ee/et/c/tipi-telk

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen sealt isegi vaadanud aga minule just jäi see tavaline valge silma :D

   Delete
 4. kas sa selle tooli tellisid ära, kuidas kommenteerid? vaatan ja mõtlen ise ka selle tooli peale..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tool on jah meil ammu juba kasutuses ja oleme väga rahul :)
   Soovitan!

   Delete

Instagram