Sain sellise toreda kingituse osaliseks nagu "Happiness Planner"
Suur aitäh Mo Seetubtimile, kes on ühtlasi ka nende märkmikute looja. Neid on saadaval kolmes erinevas toonis- must, roosa ja mündiroheline. Ise olin musta ja mündirohelise vahel. Lõpuks aga osutus minu valikuks ikkagi see imeline mündiroheline Happiness Planner. Pakist välja võttes olin nii vaimustuses selle lihtsast kuid väga ilusast kujundusest ja ma reaalselt ei raatsinud sinna alguses isegi sisse kirjutada! Minule meenutab see lihtsat päevikut, kus lisaks veel palju sellist, mille abil saad sa enda päevad veel rõõmsamaks ja paremaks muuta.
Päevas võtab selle märkmiku täitmine aega umbes 15 minutit ja see aeg on seda ka väärt!Recently I was gifted a notebook called
"Happiness Planner"!
A big thank you to Mo Seetubtim who is also the creator of these notebooks.
The notebooks are available in three different colours- black, pink and mint green. I was torn between black and mint green and in the end I decided to go for the latter. While I was taking it out of the package I was stunned by it´s simple yet gorgeous design and I couldn´t really bring myself to write in it. It reminds me of a journal, but it also includes a lot you can use to make your day and yourself a lot happier. It takes about 15 minutes for you to fill out the notebook and it is most definitely worth it!Mida Happiness Planner endast kujutab? Lühidalt öeldes aitab see parandada sinu positiivset mõtlemist, tänutunnet, eesmärkide seadmist ja julgustab sind mõtlema ja keskenduma sellele, mis sind igapäevaselt õnnelikuks teeb! Esimene peatükk julgustab sind vaatama sügavamalt enda sisse, et sa saaksid teada rohkem enda nõrkuste, tugevuste, lootuste ja unistuste kohta. Kõik kellele meeldib päevikut pidada ja kes tahavad ennast natukenegi rõõmsama ja organiseeritumana tunda, võivad julgelt Happiness Planner´i endale soetada.
Tellida saate SIIT :)
Varsti on tulemas ka giveaway, seega ärge kuskile kaduge...


So what is a Happiness Planner? In a nutshell it helps to improve your positive thinking, gratitude, helps you set goals and encourages you to think and focus on what makes you happy on a daily basis. The first chapter encourages you to take a deep look inside yourself in order to find out more about your weaknesses, strengths, hopes and dreams. To everyone who likes to keep journals and would like to feel a bit happier and more organised can definitely get themselves a Happiness Planner!
You can order it HERE :)

Focus on what makes you happy :)3 comments

 1. Oh, olen ka neid ebay´s piilumas käinud, nii kihvtid enda ja oma mõtete kogumiseks ning arendamiseks, lisaks näevad riiulil väga kenad välja! Jään kindlasti põnevusega loosi ootama :)

  www.dodolce.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Alguses mõtlesingi,et minu oma jääb ilmselt ainult riiulit kaunistama kuna ma lihtsalt ei raatsinud sinna sisse kirjutada :D

   Delete
 2. Oh, kui vahvaid asju välja mõeldakse! Olen suur ilusate märkmikute ja päevikute fänn :)

  ReplyDelete

Instagram