Olen hetkel täielikult kodu sisustamise lainel. Nimelt hakkab varsti meie magamistuba valmis saama ja peale seda suundume kohe lapse toa kallale. Kuigi ta ei hakka kohe oma toas elama, ei suuda ma lihtsalt oodata selle kujundamisega, kuna osad asjad on juba olemas ja teised ootavad tellimist/ostmist. Olime vahepeal juba täiesti nõutud, et milline meie magamistuba siis kokkuvõttes olla võiks. Lõpuks jõudsime aga otsusele, et meie jaoks just see õige on industriaal ja skandinaavia stiili segu! Seinad tulevad valged ja erinevate detailidega toome musta ja võibolla ka halli tooni toa kujundusse sisse.


The key word in my life at the moment is decorating. Our bedroom is finally about to be finished and after that we are heading straight for the nursery. Although it might be a while until the baby is actually living in her room I cannot wait to decorate it and fill it with all the things we've already bought and ordered. We did have difficulties in deciding what our bedroom should be like but in the end we agreed that the industrial style mixed with scandinavian elements is exactly our cup of tea. The walls will be painted white and we will add some black and grey details and elements as well.Hetkel olen musta värvi kardinate otsingul. Kas keegi teab kust neid saada võiks? Tahaks just pimendavaid ja kindlasti ka ilma mustrita- aga no ei leia. Ehk ei oska ma lihtsalt õigest kohast otsida! Teine asi mida kaua otsisin, olin teemandi kujuline laelamp. Leidsin selliseid küll erinevatest netipoodidest, aga igal pool oli see meie hinnaklassist väljas. Lõpuks, täiesti juhuslikult, leidsin täpselt sellise kaua otsitud kaunikese Anttila e-poest. Olin nii õnnelik kui seda seal nägin ja veel õnnelikum selle hinna üle 

Lambile sarnase korvi sain ma hoopis Tiger´i poest 5€ eest, mis meeldib mulle isegi rohkem kui algselt wishlistis olnud korv ja hinnavahe on neil ka ikka päris korralik. Ja no vaadake seda ananassi kujulist küünlatopsi, mina ei suutnud sellele vastu panna ja tellisin lausa kaks tükki, ühe valge ja ühe musta. Ja loomulikult ei saa puuduma minu voodilt ka hunnik dekoratiivpatju. Ning minu meelest selline sikk-sakk muster on täpselt ideaalne meie magamistuppa! 


I am currently looking for black curtains. If anyone has any ideas where to get them from then let me know! They should definitely be blackout curtains and I am also not a fan of patterns and so far no luck!The other item I had been looking for was a diamond shaped chandelier. I kept my eye on several online shops but on every website the ones they had were way out of our price range. Finally, by accident, I found a beautiful chandelier from Antilla's online shop.I also found a basket similar to the chandelier from Tiger and it was only 5€. I even like this one better than the one I initially had in mind and the price is also a lot better.And this pinaapple shaped candle-holder! I could not resist it and decided to order two - one in black and one in white. And of course the bed will be filled with lots of decorative pillows and I think this kind of zigzag pattern is exactly perfect for our bedroom!6 comments

 1. Vaatasin Tallinna H&M koduosakonnas ka neid ananassiküünlaid. Maru pisikesed olid, aga nunnud. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Üsna pisikesed on nad ja, sellepärast kaks tükki võtsin :D

   Delete
 2. Usun, et magamistuba tuleb ilus, just minu masti stiil. Kas Hemtexisse oled vaadanud, seal on pimendavad kardinaid? Kas musti ka on, seda kahjuks ei tea. Ootan, pilte, kuidas tuba lõpuks välja kukkus :)

  ----
  Sinulaps.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hemtexi ei ole vaadanud, aga kindlasti lähen ja uurin sealt ka! Kindlasti kui tuba täielikult valmis saab teen ka postituse :)

   Delete
 3. Mina otsisin ka mõni aeg tagasi musti kardinaid tulutult, kuna meil on terve üks sein pmst maast laeni üks suur aken siis oli see võimatu ja natuke hakkas rahast ka kahju. Viimases hädas soovitas ema mul abakhanist kangast osta ja ise teha. Ema õmbes ääred kokku ja tegi ülesse äärde need nö aasakesed ja nii saingi ma omale u40 euri eest 5 kardinat :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ka muidu õmbleks ise aga kuna olen beebiootel siis praegu väga raske õmmelda, hakkab jubedalt seljale :D
   Mehe jopet parandades tahtsin juba otsad anda :D
   Ühed kardinad õnneks isegi leidsin ühest e-poest (Pier) , 78€ lähevad kokku. Õnneks väga hull ei ole, kannatan selle kulutuse ära :)

   Delete

Instagram