Jõudsin esmaspäeva õhtul Londonist koju tagasi. Reis oli super ja kõige parem oli see, et ma nägin üle pika aja Cherilit. Kahju ainult, et seekordne reis nii lühikeseks jäi! Linn oli super, ilmad olid samuti suurepärased, küll tuulised, aga siiski soojad. 
Esimesel õhtul väga palju teha ja näha ei jõudnud, käisime Big Ben´i, London Eye´i ja Buckingham´i palee juures. Peale seda oli juba kell nii palju, et läksime ära koju magama. Big Ben´ist lisasin ka instagrami pildi. Esimesel õhtul ei hakanud ma outfiti pilte tegema, kuna lennureis väsitas ikka päris korralikult ära ja ma ei tundnud ennast üldse pildikõlbulikuna.
Teisel hommikul ärkasime juba 7.00, tegime ennast korda ja suundusime pildistama, ehk siis ma tegin Cherilist ühe päris laheda sessiooni. Pilte näeb kindlasti mingi hetk tema enda blogis http://hernameischeril.blogspot.com/ ja ka minu foto lehel - Facebookis Meie Foto.
Ja allolevad pildid said samuti sellel päeval siis minu outfitist tehtud!
Peale seda suundusime Covent Garden'isse, kus me käisime niisama poodides ringi. Mina muidugi tahtsin kindlasti minna ka Laduree kohvikusse. Ja loomulikult jäin ma taaskord nende macroonidega rahule, mõnusalt suus sulavad. Mina pole veel mitte kuskilt paremaid macroone saanud kui Laduree´st.
Kindlasti soovitan kõigil Govent Garden'it külastada, sest see melu, mis seal juba toimub, on omaette vaatamisväärsus ja ümberringi on palju erinevaid poode. Nt Urban Outfitters, kus ma läksin peaaegu lolliks. Hea, et ma oma suure kõhuga sealt väga midagi selga ei saanud pressida, kuid siiski ostsime sealt mõlemad Calvin Klein pesu, mida olime nii kaua leida proovinud! Teine pood, mis minule väga meeldis ja millest ma ei olnud enne kuulnud, oli Brandy Melville kust ma sain üliilusa kuid lihtsa musta kleidi!
Edasi liikusime Piccadilly Circus´ele, kus käis tõeline tsirkus- meeletult rahvast ja ülipalju tänavamuusikuid. Kui juba Londonis oled, siis kindlasti käi ka seal ära!
Teine päev oligi meil selline "shopping day" , käisime veel Stratford´i kaubanduskeskuses, kus on meeletult poode ja reaalselt kõik poed on seal ka olemas. 
Olin Primark´i peale suht suured lootused pannud, et kindlasti sealt ma leian endale midagi selga, aga pidin pettuma. Sain ainult mõned ehted. Kokkuvõttes siis ostsin endale kaks kleiti, üks Brandy Melville ja teine TopShop Maternity osakonnast, Calvin Klein pesu ja mõned ehted Primark´ist.Ütlen ausalt, et shopingu peale seal ei lähegi nii meeletult raha kui arvasin, pigem just metrooga sõitmine ja söömine.
 Post a Comment

Instagram