Sain NSH´lt proovimiseks 14 päevase hommiku- ja õhtutee. Natural Skinny Herbs tee on Eestis toodetud ja 100% naturaalne. Tee lubab põletada rasva ning puhastada organismi.
Mõlemad teed maitsesid väga meeldivalt, hommikutees domineeris kummelimaitse ja õhtutees meliss. Hetkel olen terve kuuri läbinud ja võin öelda,et tee aitas kõvasti seedimisele ja puhituste vältimisele kaasa,vähendas mõnevõrra söögiisu ja muutis ka ainevahetuse kiiremaks. Ma ei tea, kas see oli seotud selle tee tarbimisega, aga ka minu näonahk paranes tunduvalt.
Kindlasti jätkan selle tee joomist ja soovitan seda kõigile, kellel esineb samasuguseid probleeme seedimisega, nagu minul.
 
Erinevate teede kohta saate infot NSH kodulehelt www.skinny.ee
 
 

2 comments

  1. to thank you for this special read. I definitely savored every little bit of it and I have bookmarked you to check out new stuff you post.
    magento development company in London

    ReplyDelete
  2. Awesome, this was a absolutely superior post. In approach I'd like to address like this too - demography time and absolute accomplishment to accomplish a acceptable article... but what can I say... I adjourn alot and never assume to get something done.
    magento development company in London

    ReplyDelete

Instagram