Seni kuniks olen remondilainel sooviksin blogis käima lükata ühe väikese giveaway. Kolmel minu blogi lugejal on võimalik võita Maybelline komplekt, komplekti kuulub üks ripsmetušš ja üks küünelakk!
 
 
Loosimises osalemiseks-
  • Ole blogi jälgija (blogger või bloglovin)
  • Jäta postituse alla kommentaariks enda nimi, e-mail ja millist komplekti soovid võita
  • Loosimine kestab 01.02-14.02-2015


32 comments

  1. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com
    Sooviksin võita parempoolset komplekti. :)

    ReplyDelete
  2. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  3. Katrin Kannu
    kannukatrin@gmail.com
    3. komplekt :)

    ReplyDelete
  4. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com
    Sooviksin võita 3. komplekti :)

    ReplyDelete
  5. Kristiina Kahr
    kahr.kristiina@gmail.com
    Vasakult esimene komplekt

    ReplyDelete
  6. Laura Jõe
    llaura.joe@hotmail.com
    Sooviksin võita 3. komplekti.;)

    ReplyDelete
  7. Kätlin Karu
    ktlinkaru@hotmail.com
    Sooviksin võita keskmist komplekti. :)

    ReplyDelete
  8. Külli Aavast
    k.aavast@gmail.com
    Mina sooviksin kõige parempoolsemat komplekti.

    ReplyDelete
  9. Hanna-Liisa Heinoja
    hannnaliisa@gmail.com
    sooviks võita kõige vasakpoolsemat komplekti :)

    ReplyDelete
  10. Anita Hohlov
    anita14114@gmail.com
    Sooviks parempoolset :)

    ReplyDelete
  11. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com
    Kui loosiõnn naeratab, siis sooviks keskmist komplekti :)

    ReplyDelete
  12. Roosat küünelakki polegi kunagi kasutanud, nii et miks mitte proovida, esimene komplekt siis :)
    Karin
    karini88@yahoo.com
    Jälgin bloglovinis

    ReplyDelete
  13. Gitta künnis
    gittakynnis@gmail.com
    Keskmine komplekt

    ReplyDelete
  14. Gerli Naaris
    Getuplix@gmail.com
    Keskmine komplekt.

    ReplyDelete
  15. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com
    Parempoolne komplekt

    ReplyDelete
  16. Vasakpoolset komplekti.
    Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  17. 3. komplekt
    Kersti Heile
    kikuheile@gmail.com

    ReplyDelete
  18. 1. komplekt :)
    Cleer Sillat
    cleersillat@hotmail.com

    ReplyDelete
  19. Merli Mäevälja
    merlimaevalja@gmail.com
    esimene komplekt

    ReplyDelete
  20. Katre Kull

    katrekull1@gmail.com

    Väga meeldiv oleks saada keskmine komplekt :)

    ReplyDelete
  21. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com
    Sooviksin esimest komplekti :)

    ReplyDelete
  22. Mariel Pähkel
    mrlphkel@gmail.com
    Parempoolset ehk kolmandat komplekti! :)

    ReplyDelete
  23. Lisell Jäätma
    lisell.jaetma@gmail.com
    Kolmandat komplekti ehk parempoolset.

    ReplyDelete
  24. Helen M
    helenmaazik@gmail.com
    Valiksin 3. komplekti :)

    ReplyDelete
  25. Janika
    janika115@gmail.com
    Keskmist :)

    ReplyDelete
  26. Kätlin
    katlinpaavel@gmail.com
    Valiksin parempoolse

    ReplyDelete
  27. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee
    3. komplekt :)

    ReplyDelete
  28. Sigrid Sünd
    sigrid.synd@gmail.com
    Parempoolne komplekt:)

    ReplyDelete
  29. Inge Maiman
    ingemaiman@hotmail.com
    1. komplekt :)

    ReplyDelete
  30. Mailiis O
    mailiisollino@gmail.com
    1. komplekt.

    ReplyDelete
  31. Katariina S
    Sommerkata@hotmail.com
    2. komplekt

    ReplyDelete
  32. Merike Likva
    liivamerike@gmail.com
    3. komplekt e kõige parempoolsem

    ReplyDelete

Instagram