Loosi lähevad need kaks pildi komplekti!
 
Loosimises osalemiseks-
  • Ole blogi jälgija (blogger või bloglovin)
  • Jäta postituse alla kommentaariks enda nimi, e-mail ja komplekti number :)
  • Loosimine kestab 09.12-17.12.2014
1.

2.
 
 

34 comments

  1. Appi, kui lahedad mõlemad on!
    Võimatu on otsustada, aga kuna siiski peab valima, valiksin ma nr 1.
    Kertu J.
    kertujurima@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Piia, pounpuu@gmail.com, nr 1.
    Väga väga coolid tööd on!

    ReplyDelete
  3. Sandra, info@sandrelle.net, nr 2.

    Avastasin Sinu blogi just hiljuti, nii tuus oled! :)

    ReplyDelete
  4. Maris, maris@beautybubbleblog.com

    Valiksin nr 1-e :)

    ReplyDelete
  5. Valiksin nr 2.

    Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Nr 2.
    Mirjam-Johanna
    mirjam.loddes@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Nr 2 ♡ ♡ ♡

    Emilia Elizabeth Kruusmann
    emilia.kruusmann@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Laura, rrrlaura@tlu.ee, komplekt nr 1

    Jälgin Bloglovinis,
    https://www.bloglovin.com/lr9

    ReplyDelete
  9. Kristiina Jõks
    kristiina.joks@gmail.com
    Komplekt nr 1 :)

    ReplyDelete
  10. Anni K
    annnni112@gmail.com
    Komplekt nr 1 :)

    ReplyDelete
  11. Kersti Vainonen, kersti.vainonen@gmail.com
    Komplekt nr 2 :)

    ReplyDelete
  12. Teine komplekt on nii imeline!

    Svea Roosilill
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Esimene komplekt on minu lemmik!

    Anna-Liisa Laas, anna@elvag.edu.ee

    ReplyDelete
  14. Esimene komplekt! :)
    Merli Mäevälja
    merlimaevalja@gmail.com

    ReplyDelete
  15. VAU!
    Sooviks ka loosis osaleda, raske valikutki teha, aga komplekt number kaks :)
    Karin (karini88@yahoo.com)

    ReplyDelete
  16. Uuuh, mõlemad on väga lahedad, aga valin number ühe :)

    Cleer Sillat

    cleersillat@hotmail.com

    ReplyDelete
  17. Rebecca Künnis
    rebeccakn19@gmail.com
    Number 1 :)

    ReplyDelete
  18. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com
    Komplekt nr 1.

    ReplyDelete
  19. Katre Kull
    katrekull1@gmail.com
    Mõlemad on väga lahedad aga valik oleks siiski komplekt number 2 :)

    ReplyDelete
  20. Pirgit P
    pips009@hot.ee
    Meeldib komplekt number 1.

    ReplyDelete
  21. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com
    komplekt number 1 on minu lemmikuks

    ReplyDelete
  22. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com
    Minu lemmik on komplekt nr.1 :)

    ReplyDelete
  23. wow, mõlemad komplektid on megaägedad. Ei suudagi valida, kuid no ütlen siis nr 2.
    Laura-liis mik
    lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Nr 1
    Häly Kont
    haly.kont@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Nr 1
    Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Gabrielle
    gabrielle032@hotmail.com
    komplekt nr.2

    ReplyDelete
  27. Olen follower nii bloggeris kui bloglovin'is :)

    Eva-Maria Virnas
    evamariimarii@gmail.com

    Paluksin võidu korral nr.2 komplekti :)

    Aitäh!

    ReplyDelete
  28. Nr. 1
    Mõlemad komplektid on imelised!

    Merilin J.
    merilin010@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Raske otsus, aga valin komplekt nr.2.

    Marii. P

    5tmarii.prii@gmail.com

    ReplyDelete
  30. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  31. Kersti H.
    kikuheile@gmail.com
    nr 2

    ReplyDelete
  32. Grete Roos
    grete.roos@gmail.com
    komplekt nr 1

    ReplyDelete

Instagram