Taaskord on minu wishlist segu mustast ja hallist, aga kui aus olla,olen enda jaoks avastanud uue värvi- punase! Nii,et lõpuks on ka minugi garderoobis pisut värvi. Hetkel olen otsingutel leidmaks ideaalset punast kampsunit sügiseks/talveks ja mulle meeldib väga see kõrge kaelusega kampsun Lindexi Jean Paul Gaultier´i kollektsioonist.
See kleit on ideaalne nii sügiseks kui talveks. Seda on võimalik kanda nii pidulikult kui ka igapäevasemalt lisades kas baleriinid või militaarstiilis saapad.
Päevasel ajal tööle minnes lisaksin ise selle kleidi juurde Timberlandi saapad. Ma lihtsalt armastan neid saapaid ja oma peas olen genereerinud juba päris mitu mõtet kuidas neid kanda. Tegemist on päris kallite saabastega, aga nad on kindlasti seda raha väärt. Timberlandi esinduskaupluses oli minu meelest nende saabaste hinnaks 140€, kuid tellides eBay-st on võimalik säästa ja saada nende omanikuks umbes 100€ eest.


Yet again my wishlist is Black&Grey! But to be honest, I have found myself a new colour - Red! So now I eventually have a little bit of colour in my closet. Currently I am searching for the perfect red sweater for autumn/winter and I really like this turtleneck sweater by Jean Paul Gaultier for Lindex.
This Lindex dress is perfect for autumn and winter, you can dress it up or wear it with flats or  military boots. For daytime I would wear this dress for work paired with some Timberland boots.
I just love these boots and I have a lot of outfit ideas on how to wear them. They are quite expensive, but definitely worth the money! At the Timberland store they were about 140€ but you can save a little if you order them from ebay, where they're around 100€. 

Post a Comment

Instagram