You've definitely heard about Tangle Teezer and Invisibobbles! Today I got my first package with these two products, wich includes two pink Tangle Teezer Original and different colours of Invisibobbles!
Today was my first experience with Tangle Teezer and I'm positively surprised.Great product, I'm totally addicted from the first try!

Invisibobbles are very little and stretchy hair bands that you can use even as bracelets! They don't pull your hair and keep them together perfectly.
Get your Invisibbobles here



Olete kindlasti kuulnud Tangle Teezer juukseharjadest ja Invisibobbles juuksevõrudest! Täna sain ühe väikse paki just nende toodetega, mis sisaldas endas kahte neoonroosat Tangle Teezer Original juukseharja ja erinevat värvi Invisibobbleseid.


Täna oli minu esimene kogemus nende kahe tootega ja ma olen positiivselt üllatunud. Tangle Teezer ei aja minu juukseid elektrit täis nii nagu mu vana juuksehari! Suurepärane toode,olen juba esimesest korrast sõltuvuses! Tangle Teezerit saab endale soetada näiteks SIIT 
Invisibobblesid on krussis ja väga venivad pisikesed rõngad mida saab kasutada ka käevõrudena! Nende heaks omaduseks on see,et need ei tiri juukseid ja tõesti hoiavad neid paigal. Invisibobblesid on saadaval SIIN , Tallink Silja kruiisilaevadel ning nüüd ka müügil I.L.U kauplustes! Nende tegemiste ja uute toodetega saate ennast kursis hoida nende facebooki fännilehel https://www.facebook.com/invisibobbleestonia



Nüüd on aeg GIVEAWAYKS! 
Tahaksin ühele oma lugejale ära anda neoonroosa TangleTeezer Original juukseharja ja lisaks kaks Invisibobble pakikest- valge ja roosa, igas pakis on kolm pisikest Invisibobble juuksevõru!

Osalemiseks:
-Ole minu blogi follower ( join this site )
-Lisa kommentaaridesse oma nimi ja e-mail





84 comments

  1. Laura-Liis Mik
    lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Elena Siitas
    elenasiitas@hotmail.com

    ReplyDelete
  3. Karmeliina Sprenk
    karmeliinaSp@gmail.com

    ReplyDelete
  4. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  5. Siret Laanemets
    s1rqu7gmail.com

    ReplyDelete
  6. Grete Lill
    gretelill0311@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kersti Heile
    kikuheile@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  11. Janet Juksaar
    juksaar@hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  13. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  14. Kairi Jõemaa
    kairi.joemaa@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Merli Mäevälja
    merlimaevalja@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Mari P
    maripeaske@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Agnes S
    agnesassiad@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Triin Link
    triinlink@hotmail.com

    ReplyDelete
  22. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Cätlin K.
    catlin.kiens@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Jaanika K
    jaanika35777@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Keiti Koppel
    keitikoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Britake95@hotmail.com
    Brita Paluoja

    ReplyDelete
  27. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee

    ReplyDelete
  28. Birgit Rosenthal
    birgit-1234@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Ingrid Rebane
    iringrid30@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Triinu Siemann
    TriinuS@live.com

    ReplyDelete
  31. Pille-Riin Pleer
    pilleriin.pleer.001@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Stefi-Mariell Harakka
    stefimariell@hotmail.com

    ReplyDelete
  33. Emma
    Emmak.nnunen@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Kristiina Kahr

    kahr.kristiina@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Carola Mossov
    carola.mossov@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Inge Maiman
    ingemaiman@hotmail.com

    ReplyDelete
  37. Aini-Riin Nurmoja
    arnurmoja@hot.ee

    ReplyDelete
  38. Kairit Ladvig
    kairit.ladvig@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Maarja Kask
    maarja.m.kask@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Helena jaaksoo
    jaaksoohelena@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Annaliis Strigin
    annaliis.strigin@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Enna Elismäe
    ennaelism2e@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Merit Letlane
    meritike1@gmail.com :)

    ReplyDelete
  44. Gea Käsper
    geakasper@hot.ee

    ReplyDelete
  45. Sandra Keinast
    sskeinast@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Laura Tursk
    laura.t4@hotmail.com

    ReplyDelete
  47. Kertu Rebane
    RebaneKertu@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Liis Kliimand
    kliimandliis@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Riinu Koplimägi
    riinu.koplimaegi@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Angela Rääk
    raak.angela@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Mariliis Kundla
    mariliis.kundla@gmail.com

    ReplyDelete
  52. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  53. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  54. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  55. Maria Roosalu
    m.roosalu@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Margit Sillaste
    margittt@msn.com

    ReplyDelete
  57. Tuuli Põhjakas
    tuuli.pohjakas@mail.ee

    ReplyDelete
  58. Ene Soosalu
    e.soosalu@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Cleer Sillat
    cleersillat@hotmail.com

    ReplyDelete
  60. Airika Tamm
    pisiassu@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Kristina Oja
    kristinaoja2@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Gerli Tarto
    gerlitarto@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Lotta Rosenberg
    dlottarosenberg@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Kelli Vassiljev
    kellivassiljev@gmail.com

    ReplyDelete
  65. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  66. Aleksandra Maarja Maitse aleksandramaarja1@gmail.com

    ReplyDelete

Instagram