Hei kallid lugejad!

Lõpuks leidsin aega selle postituse tegemiseks! Kõik päevad on nii kiired olnud,pole blogi jaoks üldse aega saanud :/
Kaks nädalat tagasi tegin endale ka ühe kingituse ja ostsin peegelkaamera. Nüüdsest alates näete parema kvaliteediga ja palju ilusamaid pilte!


 Siin on siis asjad mis ma endale Pariisist ostsin,väga palju neid ei ole.

Alustan saabastega. Need saapad ostsin ma Zarast,hinnaks oli 25.99€. Minu silmis väga klassikalised kuid samas erilised saapad!


Loaferid ostsin Mangost, hinnaks oli 29.99€ . Olin selliseid neetidega loafereid väga pikalt otsinud,kuid kõik mis ma Eestist leidsin olid minu jalale liiga suured! Kusjuures ma ei ole Eesti Mangost mitte ühtegi asja ostnud :P

 

Ja need iludused ostsin ma poest nimega André. Leidsime selle poe täiesti juhuslikult meie korteri kõrval asuvast tänavast. Hinnad olid seal üsna kallid kuid allahindluse ajal olid seal ikka väga head hinnad. Varem oli nende hinnaks 69.99€ aga mina sain need 49.99€ eest , olen nendega üli rahul. Lemmikud!

 
 
Püksid ostsin Zarast. Kui õigesti mäletan siis hinnaks oli 29€. Olen mustadega väga rahul kuid valgetega sain natuke tünga! Poes proovisin ainult musti, aga kodus valgeid proovides avastasin,et need on suured, kuigi mõlemad püksid on S suuruses!
 
 
 
New Look'ist sain kaua otsitud kaelakee ja ühe armsa kõrvarõngaste komplekti. Kaks asja jäid kahjuks pildilt välja, valge pluus mis oli mul sünnipäeva tähistamisel seljas ja must maxi seelik,seelikut näete kindlasti mõnes outfiti postituses!


 


H&M'ist sain sellised hästi lihtsad kingad/plätud vms :D Ma nägin seal väga palju ilusaid asju aga see oli tõesti ainuke pood kus ma ei suutnud rohkem kui 5minutit olla. Täiesti kohutav mis seal poes toimus,kõik asjad olid põrandatel laiali ja proovikabiini oli võimatu pääseda :D Ja sain ka kaks küünelakki.
 


Ostsin ka oma esimese MAC toote. See huulepulk on lihtsalt võrratult hea! Super ilus värv,niisutab huuli ja suureks plussiks on veel see,et see lõhnab imeliselt.


 

 

1 comment

  1. kõik asjad on väga ilusad, aga need H&Mi omad on no kohe üle kõige! väga lahe!!!

    ReplyDelete

Instagram