Ilusat esmaspäeva teile kallid lugejad!
Täna saate tutvuda ühe väga ilusa,andeka ja noore modelliga ning saate teada mida kannab tema igapäevaselt enda käekotis!
Tutvusta ennast ja enda stiili lühidalt:
Olen 20 aastane saare tüdruk, kes lõpetades gümnaasiumi võttis aasta vabaks ja nüüd siis tegelen täisajaga modellindusega. Ehk siis aastaringselt enamus aja olen välismaal. Mood ja kõik sellega seonduv on mul juba pikemat aega kirg olnud, olen loonud kaks kollektsiooni, ühe klassiõega, teise üksinda. Viimane sai päris hästi tunnustatud mitmetel moevõistlustel :) Modellina olen üles astunud Eesti siseselt samuti juba päris mitmeid mitmeid aastaid nii Kuressaare omadel kui ka Tallinn Fashion Week, Erki, Moepark (mis on saanud juba iga-aastaseks traditsiooniks) jne. Stiil on mul pigem naiselik, täielik nõrkus on lihtsate ja võimalikult naiselike lõigete peale! Samas olen viimasel ajal avastaud, et tunnen ennast jubemugavalt ka näiteks tennistes ja shortsides. Kuid kihk kontsakingade vastu ei kao ja üldse jalanõude vajadus mul on kohutavalt suur! :D Mulle meeldib alati iga outfiti juurde kombineerida mingi silmapaistvam kas ehe või riideese kui statemendina. T-särgid pole kohe üldse minu teema, meelepärane on siiski midagi erilisemat või lihtsalt põnevamat selga panna :))
 Milliste aksessuaaridega täiendad enda outfitte?
Igapäevasteks aksessuaarideks on kõige vajalikum asi-käekell. Samuti ka kõrvarõngaid ei unusta kunagi ja ka käekott-seda lihtsalt ei saagi ju unustada. Naised nagu me oleme, on alati vaja terve elamine kaasa võtta! :D
Kui aga tuleb tuju või vajadus pidulikumalt või erilisemalt riietuda, siis kindlasti statement kaelakee on alati abiks! Muidugi ärgem unustage naeratust-seda ei ületa mingi aksessuaar :)
 Kui suurt osa omab käekott sinu outfitist?
Üldiselt ei oma käekott outfitis suurt rolli, pigem on ta alati olnud abivahendina ja võimalikult tagasihoidlik. Aga olen ka soetanud mõned silmapaistvamad käekotid, siis kindlasti nende sobitamisega on veidi keerulisem ja sel juhul mängivad ka suuremat rolli terves lookis.
 Kui palju on käekotte sinu garderoobis?
Käekotte on mul 5, clutche 5
Sellised asjad leiduvad igapäevaselt Agne käekotis:
Tegin siis kaks varianti oma käekotisisust-üks on see kott, mis on mul välismaal igapäevasel castingutel kaasas ning teine on tavaline niiõelda siis Eesti käekott, kus saan niisama ringi käia, heh :D Eesti käekoti sisusse lähevad ka osad asjad mis on välismaa koti sisus, nagu näiteks telefon, võtmed jne.


Castingute kott:1. Must tagasihoidlik käekott- see kott on mul absoluutselt igalpool juba kaasas rännanud ja siiani peab väga hästi vastu! 
2. Mustad kontsakingad- kõige-kõige klassikalisemad ja tavalisemad kontsakingad castingute jaoks on väga vajalikud.
3.Pakk nätse- igavus-igavus!?
4.Koduvõtmed- ukse taha päris jääda ei tahaks :D
5.Patsikumm- Alati tahetakse näha nii juuksed all kui ka patsis. Materjal sellisest venivast platikust vms., rikub vähem juukseid :)
6.Reisirahakott- hea väike ja kahe taskuga
7.MP4- seda läheb alati vaja, kui on tegemist päevaga mil peab päev läbi ootama igalpool
8.Telefon-asendamatu ka pildistamiseks
9.Läätsekarp-sisaldab nii läätsekonteinerit, läätse pintsette kui ka pisikest läätsevedeliku topsikest ja samuti on ka peegel sees
10.Päikeseprillid-aasias olles kindlasti vajalikud
11.Kehakreem- päeva jooksul on mõnus ennast hellitada mõnusa kakaose kehakreemiga!
12.Päikesekaitsekreem- alla 50 spf-i ei tule kõne allagi. Olen üks nendest, kes saab vägaväga lihtsalt päevituse.
13.Meigipuhastussalvrätikud- peale tööd võtan kohe paksu meigikihi maha, et nahk saaks jälle hingata.
14.Käte desinfitseerimisgeel- kõik need pisikud mis igalpool on!!
15. NuBra- ei tohi olla pesu, mis välja paistaks. Seega peab kaasas olema igaksjuhuks alati isekleepuvad ja nahavärvi rinnahoidjad.
16.Juuksehari- ei vaheta Tangle Teezerit mingi muu harja vastu
17. Huulepalsam
18. Concealer-värskenduseks
19. Joogid- puhas kookosevesi ja tavaline vesi, peab end niisutatult hoidma ka sisemuselt :)
Tavakott:


1. Käekott- nüüd saab siis midagi veidi kanda
2. Rahakott- seekord siis hea suur
3. Sall- kerge õhuline sall, kes neid Eesti ilmasid teab?!
4. Lõhn- mugavas väikses pudelis minu üks lemmiklõhnadest :))
5.Päikeseprillid
6.Kehakreem
7.Meigikotike
8.Huulepulgad
9.Läätsekonteiner (mis siis on läätsekarbis, mis eelmise koti sisu pildil on)
10. Lauvärvikarbike, mida kannan kotis peamiselt peegli pärast.Post a Comment

Instagram