Ilusat esmaspäeva teile kallid lugejad!
Täna saate uurida mida kannab Sandra Pikk igapäevaselt enda käekotis!
Tema blogiga saate tutvuda siin http://sandrelle.blogspot.com.au/


Tutvusta ennast ja enda stiili lühidalt:
Olen väike ajakirjanikuhakatis Sandra, kes hetkel enda unistuste eriala õpib ja põlise maatüdrukuna pealinna elu mekib. Ihaldan kõike, mis on ilus ja maitsev ning kui motivatsioonipuhang peale tuleb, loon ka ise midagi ilusat.
Kindel stiil pole veel välja arenenud, aga viimasel ajal hindan pastelseid, tüdrukulikke toone, türkiisinist kangast!, volangidega pluuse, kevadisi lillemustreid, vintage-linnulist-printi. Teisest küljest meeldib mulle kõik, mis on natuke pöörane... ja natuke teistsugune, erinev linnapildist - püüan neid kõiki aspekte riietumisel arvesste võtta.

Milliste aksessuaaridega täiendad enda outfitte?
Tegelikult vastavalt riietusele. Mul kindlat eelistust ei ole, kui hommikul on lustakam tuju, siis kannan pärdikuga kaelakeed. Kui badass tuju on, siis kannan pealuusid nii kõrvas kui sõrmes. Võin öelda, et I go with the flow.

Kui suurt osa omab käekott sinu outfitist?
Hetkel pean kahjuks ütlema, et mitte erilist, sest kannan tohutut tavaari loengutes kaasas ja olulisem on mugavus. Aga eks ma ikka kipun vaatama, eriti loenguvälisel ajal. :)

Kui palju on käekotte sinu garderoobis?
Omajagu, ent mitte piisavalt.Sellised asjad leiduvad igapäevaselt Sandra käekotis:
Minu, kui tudengi käekoti sisu on üpriski värviline ja mulle on oluline, et pisemad detailid oleksid eraldatud väikestesse kotikestesse (näiteks koduvõtmed ja kõrvaklapid). Nii leian enda põhjatust käekotist nad hõlpsamini üles.

Esiplaanil näete minu Seppälä kotis lisaks tüüpilistele asjadele nagu rahakott ja telefon näiteks veepudeli!, nägemisprillid ja pähejäetava juuksepalsami (talvisel ajal on mu juuksed eriti elektrit täis ja nad lihtsalt vajavad taltsutamist).

Türkiissinises vintage motiiviga kotikeses hoian nätsupakki, kurgupastille, desifintseerivat kätegeeli ja üliväikestes pakkides niiskeid ja tavalisi salvrätikuid.
Minu kaasaskantava meigikoti sisu on suhteliselt varieeruv, aga hetkel leiab sealt erinevaid puudreid, BB-creami, huulepulga, kaks huulepalsamit, kätekreemi, pintslid ja silmalaineri.

MUST HAVE kotid- Zara "basket bag" on juba kaua aega minu wishlistis olnud - nii mahukas kott oleks lausa ideaalne loengutes käimiseks. Olen tänavapildis näinud palju musti ja beežikai Zara basket bag'e, aga endale sooviks just sellist kreemjat kotti, nagu pildil.

Teiseks on wishlistist blogilatese neiu poolt disainitud spordikott, mis näeb küll väga väike ja stiilne välja, aga mahutab näiteks joogamatti ja kõik muu trenniks vajaliku.

 
Post a Comment

Instagram