Ilusat esmaspäeva teile kallid lugejad!
Täna saate uurida mida kannab Marian Tarrend igapäevaselt enda käekotis!
Tema blogiga saate tutvuda siin http://mannumari.blogspot.com.au/


Tutvusta ennast ja enda stiili lühidalt: 
Olen 21-aastane tudeng Tartust ning minu stiil võiks enda arvates olla pigem selline naiselikum ja pastelseid toone armastav kui karmipoolne. Talvel kannan küll väga palju musta, kuid mida rohkem kevade-suve poole, seda enam kannan beeži, roosat, rohelist, kollast, valget.

Milliste aksessuaaridega täiendad enda outfitte?
Enamasti kannangi erinevaid ehteid, väga meeldivad igasugused sõrmused ja käeketid. Lisaks kannan üleriiete peal alati erisuguseid salle ning selline väike asi, kuid mulle meeldivad ilusad ja erilised patsikummid

Kui suurt osa omab käekott sinu outfitist?
Käekott on minu jaoks rohkem tarbeese, kuid sellegipoolest tahan, et see oleks ilus, stiilne, maitsekas ning minu ülejäänud riietusega sobiv.

Kui palju on käekotte sinu garderoobis?
Ma täpset arvu ei oskagi öelda, sest jagan oma asju mitme kodu vahel, kuid pakun, et umbes 15 ringis võiks neid olla küll.


Sellised asjad leiduvad igapäevaselt Mariani käekotis:
 


1. Hetkel on mul ilmselt viimaseid nädalaid kasutuses veel must käekott (niikaua kuni veel lumi maas on), kevadiseks kasutamiseks otsin välja oma heledates toonides kotid ja selleks puhuks on mul juba soetatud ka üks uus suuremat sorti kotike.
2. Päikeseprillid sai natuke aega tagasi kotti jälle pandud, sest päikesekiired paitavad nägu üha tihedamini.
3. Võtmed
4. Rahakott, mis näeb jube kahvatu välja, olengi just uue otsinguil.
5. Mul peab alati kaasas olema ka villiplaaster, sest olen kohutav villikoguja ning kohe kui tunnen mingit kipitust või pakitsust huultel, panen plaastri peale.
6. Pabertaskurätikud, sest lisaks villidele olen ma ka kroonilise nohu “õnnelik” omanik.
7. Telefon, kuhu kirjutan toidupoe jaoks vajaliku ostunimekirja ja ka näiteks pildistan detaile, mis minu ümber.
8. Puudripintsel, millega tõmban vahepeal lihtsalt näo üle (isegi kui puudrit pole kaasas), et leevendada näo läikimist.
9. Huuletooted – alati on kaasas hügieeniline pulk + mõni värvi andev toode, olenevalt sellest, mis hommikul lahkudes ette jääb.
10. Kätekreem, sest talv ei taha veel lõppeda...
11. Kasutusel oleva lõhna minivariant.
12. Suuvärskendaja
13. Pastakas, sest tihti on vaja autos parkimisaega kirjutada näiteks.

Lisaks kooli minnes kasutan enamasti suuremaid kotte, kus põhiarsenal jääb samaks, kuid lisanduvad kalkulaator, vihikud, õppematerjalid, veel rohkem pastakaid jne.


Must have kotid- Wishlistis on mul täiesti ebaoriginaalsed kotid – muidugi võiks omada üht klassikalist Céline käekotti, kuid kuna mulle ei meeldiks kanda kallite moebrändide odavaid koopiaid, siis see jääbki tõenäoliselt wishlisti . Palju rohkem käegakatsutavam võiks olla sel hooajal trendikas musta&valge kombinatsiooniga kott, eelistatult cross-body tüüpi. Ning last but not least, nagu juba mainitud, olen uue rahakoti otsinguil ja siiamaani on mulle silma jäänud igasugused laimirohelised iludused.Post a Comment

Instagram