Ilusat esmaspäeva teile kallid lugejad!
Täna saate uurida mida kannab Johanna Ruukholm igapäevaselt enda käekotis.
Tema blogiga saate tutvuda siin http://johannasconfessions.blogspot.com/


Tutvusta ennast ja enda stiili lühidalt:
Olen 17-aastane kunsti- ja moehuviline neiu. Oma stiili kirjeldaksin ilmselt üsna rahulike värvidega - must, valge, tumeroheline, burgundiapunane jne. Kohati minimalistlik, kohati veidi boheemlaslik.


Milliste aksessuaaridega täiendad enda outfitte?
Aksessuaaridest kannan kõige rohkem hõbedasi väikseid ja vahel ka veidi suuremaid kõrvarõngaid, hõbedasi sõrmuseid ja igapäevaselt paari kaelakeed. Meeldib ka väga kanda erinevaid energiakive kaelas.


Kui suurt osa omab käekott sinu outfitist?
Käekott omab alati väikest tähtsust, kuigi see on tavaliselt viimane asi, millele mõtlen outfiti koostamisel, aga siiski oma roll on kotil olemas.


Kui palju on käekotte sinu garderoobis?
Garderoobis on mul käekotte päris päris palju. Põhilised on aga umbes 5-6 käe- või seljakotti.Sellised asjad leiduvad igapäevaselt Johanna käekotis:-telefon
-rahakott
-võtmed
-märkmik
-huulebalsam
-läätsekonteiner
-la sardina filmikaamera, et ikka kõik ilusad hetked jäädvustatud saaksid.
-ipod, et kõrvus kõlaks koguaeg hea ja nauditav muusika.
MUST HAVE kotid-(miks need) Miskit väga fancy't siin pole. Olen väga kaua otsinud ühte korraliku ja täpselt paraja suurusega nahast seljakotti, lisaks on mulle alati meeldinud tote bag'id ja kui sellel oleks veel joy division pilti peal, siis see on lihtsalt must have! Ka riidest seljakotid on päris vahvad.
Post a Comment

Instagram