Täna saate uudistada vapustavalt armsa Aljona käekotis!
Tema blogiga saate tutvuda siin http://ohimsoobsessed.blogspot.com/


Tutvusta ennast ja enda stiili lühidalt:
Lühidalt kõlaks tutvustus nii, et olen Aljona (25) ja päevade-nädalate-kuude lõikes tegelen PR-ga, ajakirjas MOOD moetoimetamisega, oma blogi OH, I'M SO OBSESSED pidamisega, Siison.ee juures toimetamisega ja nipet-näpet tegemistega veel.
Stiil on mul enamjaolt parajalt minimalistlik ja lihtne. Meeldivad tagasihoidlikud toonid ja lihtsad lõiked. Aegajalt juurde midagi efektset ja ongi komplekt koos. Aga ideaalis siiski mustad nahkpüksid, valge pusa ja äkki must kontsapaar ja nii.

Milliste aksessuaaridega täiendad enda outfitte?
Tavalisematel esmaspäevast reedeni päevadel on mul 2 peamist aksessuaari - käekell ja käekott. Erilisematel puhkudel võib käekell asenduda mõne suursuguse kaelakee või kõrvarõngapaariga, aga käekott on see, mida reeglina ikkagi igas olukorras vaja läheb.

Kui suurt osa omab käekott sinu outfitist?
Tundub, et see tuli nüüd juba eelmises küsimuses välja ,) Ma ei tahaks võibolla küll alati käekotti üle tähtsustada, aga tõsi on, et selleta kodust lahkuda oleks parajalt keeruline.

Kui palju on käekotte sinu garderoobis?
Suutsin kokku lugeda 11, kuid ilmselt on neid vanemate kodus veelgi. Reaalsus on aga see, et aktiivsemalt on kasutuses 2-3.Sellised asjad leiduvad igapäevaselt Aljona käekotis:Mõne hea uue lõhna tester, sest ainult sellises väikeses koguses olen valmis „petma“ oma Chanel Chance'i. Telefon, sest peab helistama. Kott kotis ehk lihtsamaid meigiasju ja patsikumme endas peitev little beauty bag. Ipod, et ei peaks muusikata tänaval kõndima. Mälupulk juhuks, kui endal mälu otsa saab. Värskelt valminud visiitkaardid, kui keegi tahab mulle kirjutada või joonistada. Vähemalt 3 juukseklambrit, sest väiksem arv ei hoia mu juukseid eales kinni. Klambrid toote- ja stilistikapildistamisteks. Paaris käivad märkmik ja pastakas, sest mulle meeldib asju üles kirjutada. Rahakott, sest lisaks kõikvõimalike kaartide hoiustamisele, näeb see ka suurepärane välja. Müts ja tagavarakindapaar, sest meil on talv ja kunagi ei tea, mis sind õues tabada võib.


MUST HAVE kotid-
See nimekiri muutub muidugi pidevalt ja tegelikud kotiostud tabavad enamjaolt üsnagi ootamatult. Need kaks on aga pikemalt aega juba meeli erutanud, üks 3.1 Phillip Lim'i 31 hour kott, teine Marni suvine kaunitar. Hinnasilte vaadates on Marni valge-triibuline variant ilmselt veidike tõenäolisem minu õlale kunagi jõudma.


Post a Comment

Instagram