Täna saate uudistada vapustavalt ilusa ja naiseliku Kristjaana käekotis!Tutvusta ennast ja enda stiili lühidalt:
Mina olen Kristjaana, 24-aastane õnnelik Tallinna neiu, kes armastab moodi ja peab blogi aadressil http://www.kristjaana.com . Mul on suurepärane mees ja imeline väike poeg. Oma stiililt olen naiselik, kuid samas casual ja erinevaid stiile kokku miksiv.

Milliste aksessuaaridega täiendad enda outfitte?
Outfitte täiendan ehetega ning sallide/kraedega. Talvel meeldib mulle eriti kõik karvane!

Kui suurt osa omab käekott sinu outfitist?
Ükski outfit pole täielik ilma kotita. Seega käekott mängib väga suurt rolli iga mu riietuse juures, sest kott annab tervele lookile nii palju juurde!

Kui palju on käekotte sinu garderoobis?
Hetkel 24. Pean tunnistama, et käekotte ja kingi pole mul kunagi liiga palju ja neid lisandub mu kappi pidevalt.
Sellised asjad leiduvad igapäevaselt Kristjaana käekotis:
Iga päev võib leida minu käekotist elementaarsed asjad nagu rahakoti, võtmed ja telefoni, mida hoian eraldi ümbrises (ei kriibi telefoni ära ja kergem kotist üles leida + mulle lihtsalt väga meeldib see telefonikott haha).
Samuti on seal alati hügieeniline huulepulk ja mõned huuleläiked/pulgad. Hetke lemmikud on Sephora huulepliiats ja -läige ning Make Up Store'i kärtspunane huulepulk.
Minu kotis leidub ka pakk närimiskummi ja kätekreem kuivade käte niisutamiseks ning mõni parfüüm. Praegu kasutan kõige rohkem Dolce&Gabbana The One'i.
Igapäevaselt on mul kaasas ka päikseprillid, sest olgem ausad, meie kliimas ei tea kunagi, kas hakkab sadama või paistab päike. Eelistan kvaliteetseid prille ja seetõttu hoian kotis Ray-Ban päiksekad.


MUST HAVE kotid- Minu käekottide wishlisti märksõnaks on krokodillinahk ning sinna kuuluvad klassikud nagu Celine Phantom ja Givenchy Antigona ning superstiilne Stella McCartney Falabella kott.

 


 
 


 

1 comment

Instagram