Ilusat esmaspäeva teile kallid lugejad!
Täna saate uudistada Eleriin Sild käekotis, tema blogiga saate tutvuda SIIN

Tutvusta ennast ja enda stiili lühidalt:
Olen Eleriin Sild, 19 aastane aktiivne neiu. Tegelen alati millegagi, hetkel on hobideks pidlistamine, modellindus ja tantsimine, niisama meeldib ka blogi pidada, joonistada ning vaikselt õmmelda.
Enda stiili ei oska ma kunagi kirjeldada, üks päev on casual, teine päev aga kontsad ja kleit seljas.

Milliste aksessuaaridega täiendad enda outfitte?
Enamasti sõrmustega ja kõrvarõngastega, kuid viimasel ajal ka kalekeedega.

Kui suurt osa omab käekott sinu outfitist?
Kui aus olla, siis kottidele pole ma väga kunagi eriti tähelepanu pööranud. Eks mul neid ikka on ja koguneb neid alati juurde. Kuid outfitis kotid mul väga suurt rolli ei mängi, kuid loomulik on see, et kott peab mu outfitiga sobima kokku.

Kui palju on käekotte sinu garderoobis?
Umbes 7-9 käekotti, ma ei ole just kõige suurem kottide fänn, kuid see ei saa kunagi puududa minu outfitist!


Sellised asjad leiduvad igapäevaselt Eleriini käekotis:


Alati peab olemas olema rahakott, võtmed ja näts. Kotis on ka veel alati pisike pudel lõhnaõli, salhvrätikud, ravihuulepulk. Peegel, kontrollimaks, ega kuskil miksit laiali pole ning ka pisike peitekreem, kuna kes teab millal mingi punane asi näol sind üllatada võib. Kindlasti ka kätekreem, kuna peale pesu tuleb kohe käsi kreemitada, muidu on nad liiga kuivad. Ning muidugi ka kõrvaklapid, et muusikat kuulata ja kamm.

MUST HAVE kotid- midagi väga erilist siin pole, kuid kindlasti peaks endale soetama alexander mcqueen'i stiilis mõne kotikese ning pole veel endale soetanud sellist kotti mis läheb ülevalt poolt laiemaks vms . Ning kindlasti tahaks mõnd erksa värvilist kotti ja samas beežikaid toone.Post a Comment

Instagram