Täna saate uudistada vapustava Kirke Talu käekotis :)
 
 
Tutvusta ennast ja enda stiili lühidalt
Olen Kirke, 16-aastane, blogist CICUCOCO. Kõige suuremaks hobiks on moedisain.
Mul ei ole veel kindlat stiili välja kujunenud. Viimasel ajal meeldib mulle kombineerida sportlikke rõivad pidulike rõivastega ning lisades ohtralt ehteid. Vastavalt ilmadele meeldib mulle ka värve kombineerida(suvi – soojad toonid, talv - külmad toonid).


Milliste aksessuaaridega täiendad enda outfitte?
Minu suur armastus on sõrmused, mida mul on üle 100. Alati on sõrmes 2-3 sõrmust. Lisaks meeldivad mulle igasugused massiivsed kaelakeed. Kõrvarõngastele ja käevõrudele ma nii suurt rõhku pannud ei ole.


Kui suurt osa omab käekott sinu outfitist?
Alati on ilusam, kui outfitti kaunistab mõni väga äge kott. Muidugi on ka tähtis, et see outfitiga sobiks. Minul endal on välja kujunenud kindlad lemmikud, millega ma vaheldumisi käin, kuid ma väga pingsalt ka ei jälgi, kui ideaalselt see mu outfitiga sobib. Pigem tuleb alati kiiruga mingi kott võtta ja valimiseks ei jää aegagi.


Kui palju on käekotte sinu garderoobis?
Kandmises on ligikaudu 6-8 kotti. Kuid eks neid kotte vedeleb veel igal pool. Kindlasti mul on tunduvalt vähem käekotte võrreldes mõne teise blogijaga, sest ma olen suuremat rõhku pannud kingadele ja muudel e aksessuaaridele. Eks see ole mõnikord halb ka, sest ei leia outfiti kõrvale sobivat kotti, kuid olen siiani hakkama saanud.

 
 
 
 
Sellised asjad leiduvad igapäevaselt Kirke käekotis:
1. telefon - helistamise, neti, märkmiku eest, seega pole vaja eraldi märkmikut kaasas kanda
2. huulepulgad - olenevalt siis mis toon mul parasjagu peal on(enamjaolt kannan alati huulepulka)
3. kõrvaklapid - et üksinda kõndimine igav ei oleks.
4. hari - et saaks soengut korras hoida
5. rahakott - kõik vajalikud dokumendid
6. kulmupliiats ja puuder - igaks juhuks, kui äkki on vaja meiki kohendada

 
 MUST HAVE kotid – Juba pikemat aega minu vaieldamatud lemmikud – Céline kotid, olgu see kas roosa, leopardimustriline või mis iganes muud värvi, iga kott on vapustav. Muidugi ei ütleks ka ära klassikalisest Chaneli kotist. Hullust lisab muidugi juurde mõni neoon toonis väike kott või hoopis midagi läbipaistvat.

Post a Comment

Instagram